KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14481028
nr 1448 1028
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Oljemålning, Signerad, strand cafét. Olja på pannå, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 61x70cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:48:32
13/2 21:47:19
4.200 kr
14/2 17:40:50
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg